الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین...

خدایا اگر روزی قرار شد بین محبت علی(ع) و محبت فرزند یکی را برگزینم ، و من حتی در تردید بودم که کدامیک ؟!!!  آن روز را روز پایان عمر من قرار ده.

الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه علی بن ابی طالب (ع)...

/ 7 نظر / 62 بازدید
آیدین

لحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه علی بن ابی طالب (ع)...

مریم

ای بابا کی فعال شدی؟!!

گلپایگانی

با سلام خدمت مادران گرامی یک تیم پژوهشی روانشناس مشغول بررسی مقیاس سنجش هوش اخلاقی کودکان 3 تا 7 ساله شهر تهران هستند. انجام آزمون ها و تستهای روان شناسی دارای هزینه است اما به جهت پژوهشی بودن این کار امکان انجام رایگان آن برای مادران داوطلب وجود دارد. در صورت تمایل به پر کردن پرسشنامه به آدرس glp_e@yahoo.com ایمیل بزنید و اعلام آمادگی کنید تا پرسشنامه برای تان میل شود و پاسخ آن را ارسال نمایید. لازم به ذکر است که پس از بررسی کار و اتمام آن، نتیجه ی تست و توضیح آن برای مادر ارسال می گردد. با توجه به محدودیت زمانی اولویت با افرادی است که تا چند روز آتی اعلام آمادگی نمایند.

زیبا

چه دعای قشنگی. الهی آمین

مرجان

سلام قدم نو رسیده مبارک...دختر گلت رو میگم.

سرگل بافت

سلام دوست عزیزم وبلاگ جالب داری اگر دوست داشتی به من هم سر بزن. من کارهای هنری خودم( بافت) و بعضی از دوستام رو برای فروش گذاشتم این فروش به نفع بچه های سرطانی ایران عزیزمون هست. دوست داشتیلینک کنید وخبر بدید www.crochetknitsargol66.blogfa.com با مطلب آموزش مجازی قلاب بافی بروز هستم.

ما من و گاهی بابا

نمیدونم نظرم رو بخونی یا نه ! چون انگار اخرین مطلب مال دو سال پیشه ! به هرحال ،،،، امیدوارم شاد و سالم و با ایمان باشی .